Odezwa o ziemię

Do realizacji projektu potrzebujemy ZIEMI, próbek ziemi, jej niewielkiej ilości z Waszych miejsc zamieszkania.

Otrzymaną ziemię przewieziemy na Cypr. Tam dojdzie do symbolicznego wymieszania nadesłanych ziem oraz ziemi cypryjskiej, znosząc przynależność geograficzną wraz z dzielącymi ją granicami. Tak połączona Ziemia zostanie umieszczona w "sercu" naszej instalacji.

Akcja Go Ganesha Go - Peace Made Visible niesie ze sobą więcej niż starania o pokój w jednym miejscu. Przekazuje treści uniwersalne i czyni to najlepszą z możliwych metodą - przez czyny. Wszędzie, gdzie znaleźli się chętni do przekazania nam przysłowiowej garści ziemi, a tym samym włączyli się w udział w akcji i wyrazili swoje poparcie, dowiedli też ogólnoświatowego dążenia ludzi do życia w pokoju, niezależnego od szerokości geograficznej, kultury czy historii.

Prosimy o przesyłanie próbek ziemi wraz z krótkim słownym opisem na temat miejsca, z którego ziemia pochodzi oraz, jeśli to możliwe, notką o Osobie, która zechciała nadesłać nam ziemię. Chętnie przyjmiemy też krótki fotoreportaż na temat miejsca lub/i osoby Nadawcy.

Jeśli macie przyjaciół, krewnych w dalekich zakątkach świata, powiedzcie im o naszej akcji i prześlijcie link do strony. Czekamy!

Prosimy o przesyłanie niewielkich ilości ziemi wraz z krótkim opisem na adres:


Galeria XS
Instytut Sztuk Pięknych UJK
ul. Podklasztorna 117
25-717 Kielce
Polska